Комплект ТайтоКер (TytoCare) для дистанційного медичного обстеження на дому з тонометром
У вартість товару включена абонплата за перший рік доступу до системи ТайтоКер (TytoCare). Починаючи з 2-го року доступу до системи ТайтоКер абонплата в сумі 2800 грн. / Рік за додаткову плату.

Вартість набору 27999 грн
Домашнє пристрій ТайтоКер (TytoCare) з автоматичним тонометром ОМРОН ІВАЛЬВ (OMRON EVOLV), інтегрованим в систему ТайтоКер Україна
Даний комплект обладнання для домашньої діагностики здоров'я дозволяє прослухати серце і легені, оглянути вуха, горло, шкіру, виміряти температуру тіла, пульс і артеріальний тиск і передати дані медичного огляду лікаря, який знаходиться в іншому місці для проведення дистанційного огляду стану здоров'я пацієнта.

Детальніше про комплектації ТайтоКер + ОМРОН ІВАЛЬВ
ТайтоКер - це портативний комплект для медичного огляду на дому, що дозволяє провести об'єктивну домашню діагностику стану Вашого здоров'я під керівництвом лікаря в будь-який час і в будь-якій місцевості світу.

Пристрій ТайтоКер включає в себе:
ЖК-сенсорний екран, основний блок обробки даних, акумуляторну батарею, камеру, освітлювальний пристрій, датчики і роз'єм, який використовується для підключення додаткових пристроїв.
Камера TайтoКер - це електронна камера, яка дозволяє знімати і передавати цифрові фотографії і відео зображення.


Термометр ТайтоКер - це безконтактний клінічний інфрачервоний термометр, призначений для безконтактного визначення температури тіла людини в центрі лобової частини голови.
Електронний стетоскоп TайтoКер - це адаптер для аускультації (прослуховування) серця і легенів, а також для вимірювання частоти серцевих скорочень.
Електронний отоскоп TайтoКер - це адаптер для обстеження вух і носа, який дозволяє виконувати і передавати цифрові фотографії і відео зовнішнього слухового проходу і барабанної перетинки.
Депресор мови. Опціональний інструмент для обстеження горла. Включає утримувач багаторазового використання і 2 змінні насадки - для дорослих і дітей.
Також до домашнього комплекту ТайтоКер входять:
Підставка (лоток). Підставка для пристрою і додаткових компонентів. Використовується при обстеженні.

Витратні матеріали:
- 5 змінних вушних спекуль (вушних воронок) для обстеження дорослих;
- 5 змінних вушних спекуль (вушних воронок) для обстеження дітей.

Контейнер для зберігання і транспортування. Зверніть увагу: на верхній частині корпусу є спеціальне місце, яке буде використовуватися в якості підставки для мобільного телефону, щоб фіксувати смартфон при обстеженні під час віртуального сеансу в Інтернеті.
Зарядний пристрій.

Домашнє пристрій ТайтоКер (TytoCare) використовується для проведення таких видів обстежень:
Вушні канали. Для обстеження вух необхідно відтягнути вухо назад і повільно вставити підключений до пристрою адаптер отоскопа таким чином, щоб було видно барабанну перетинку.
Горло. Використовуйте вбудовану камеру і депрессор мови для отримання чіткого зображення задньої стінки горла (язичок і мигдалини).
Шкіряний покрив. Використовуйте вбудовану камеру для огляду. Натисніть екрану пристрою, щоб сфокусуватися і натисніть кнопку включення зйомки.
Легені. Для запису і передачі даних аускультації (прослуховування) легких підключіть адаптер стетоскопа до пристрою і розмістіть в потрібному місці (місцях) тіла.
Сердце. Для запису і передачі даних аускультації підключіть адаптер стетоскопа до пристрою і розмістіть в потрібному місці.
Пульс. Для запису і передачі даних аускультації пульсу підключіть адаптер стетоскопа до пристрою і розмістіть в потрібному місці.
Живіт. Для запису і передачі даних аускультації живота підключіть адаптер стетоскопа до пристрою і розмістіть в потрібному місці.
Температура тіла. Використовуйте вбудований інфрачервоний безконтактний налобний термометр для вимірювання температури тіла.
Артеріальний тиск. Використовуйте автоматичний тонометр ОМРОН, інтегрований в систему ТайтоКер України.
Автоматический тонометр ОМРОН ИВАЛЬВ, интегрированный в систему ТайтоКер
ИВАЛЬВ (EVOLV) - уникальная модель, созданная компанией ОМРОН, с монитором, встроенным прямо на манжету, для более точных показателей, позволяет свободно измерять и отслеживать артериальное давление, когда и где Вам нужно.

Продукты компании ОМРОН высоко оценивали врачи во всем мире на протяжении последних 40 лет. Многие известные врачи подтвердили качество продукции и рекомендовали ее использовать пациентам.

Омрон Ивальв, благодаря мобильному Приложении ТайтоЕпп, подсоединяется к системе ТайтоКер Украины и передает данные Вашего обследования врачу.

Особливості домашнього приладу:
 • Монітор вбудований в манжету - ніяких трубок і проводів. Стриманий і елегантний, Ви можете легко носити його з собою.
 • Технологія Інтелісенс (Intellisense) - враховує індивідуальні особливості кожного користувача.
 • Манжета Інтел Реп (Intelli Wrap) - 360 градусів точності: вимір в будь-якому положенні навколо руки (розмір 22-42 см).
 • Індикатор нерегулярного серцебиття (аритмії).
 • Індикатор правильної фіксації манжети - вказує, коли манжета накладена занадто вільно або, навпаки, дуже щільно до руки.
 • Індикатор руху тіла.
 • Клінічно підтверджено.
Унікальна манжета Інтел Реп - це:
 • Велика площа вимірювання (360 градусів): немає «сліпої зони» для вимірювання. Вимірювання здійснюється на всій поверхні плеча.
 • Комфорт у використанні: завдяки жорсткому каркасу манжета легко одягається на плече за допомогою однієї руки.
 • Універсальність: завдяки розміру 22-42 см манжета підходить людям із середнім і збільшеним розміром плеча.
Передача даних і зв'язок з лікарем
Домашнє пристрій ТайтоКер і Омрон Івальв підключаються до Додатка ТайтоЕпп (TytoApp) на своєму мобільному пристрої, щоб поліпшити процес передачі даних обстежень і здійснення сеансу (віртуального візиту) до лікаря через Інтернет.

Пацієнтом (вдома) пристрій підключається до його мобільного пристрою (смартфону) для забезпечення процесу обміну даними (звук, фото і відео) з лікарем в режимі віддаленого доступу через Інтернет.
Користуючись платформою, заснованої на хмарних технологіях ТайтоКер (cloud-based platform), у пацієнта є можливість не тільки записувати, зберігати і передавати результати обстежень, так і проводити віртуальний сеанс дистанційно (онлайн) на основі відеоогляду.
Лікар підключається до відеоконференції для процесу обміну даними з пацієнтом за допомогою веб-браузера.
Сертифіковані лікарі
В Україні вже більше 100 сертифікованих лікарів працюють за програмою ТайтоКер. Це сімейні лікарі, педіатри, отоларингологи і кардіологи.
Можливо і Ваш лікар також працює з ТайтоКер?
Питання відповідь
Що потрібно для використання ТайтоКер?
Вам знадобиться смартфон або планшет і підключення до Інтернету через мережу Wi-Fi (2,4 Ггц з паролем) або мобільну точку доступу/мобільний інтернет.
Які смартфони та планшети сумісні з ТайтоКер?
ТайтоApp працює з iOS (останні 2 версії) і Android (4.4.4 і вище), сумісний з більшістю пристроїв Apple iOS і Android OS.
Хто є медичним працівником?
Кваліфікований лікар, який надасть Вам консультацію під час огляду та рекомендації щодо подальшого лікування у разі необхідності. Всі лікарі пройшли навчальний курс по роботі з ТайтоКер.
Чи потрібен досвід для використання ТайтоКер?
ТайтоКер містить посібники, які допомагають забезпечити простоту використання і точність обстежень. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс додатку та вбудовані відеоінструкції покроково супроводжують клієнта/пацієнта. Під час онлайн-обстеження лікар допоможе Вам правильно розмістити стетоскоп, отоскоп та інші необхідні насадки.Також детальні інструкції Вам зможуть надати фахівці технічної підтримки ТайтоКер. Під час першого включення пристрою і реєстрації у системі варто проконсультуватись з менеджером ТайтоКер.
Чи можна використовувати ТайтоКер для чутливої шкіри?
Так. Шляхом тестувань встановлено, що всі складові ТайтоКер повністю відповідають вимогам стандартів біосумісності.
Як завантажити додаток ТайтоКер?
При першому включенні Тайто на екрані пристрою Ви побачите посилання на додаток TytoCare у App Store/Google Play. Також Ви можете самостійно знайти додаток в App Store/Google Play на своєму мобільному пристрої, ввівши в рядку пошуку «TytoCare».
Що робити, якщо від ТайтоКер не прийшов вітальний лист?
Перевірте правильність вказаної під час реєстрації електронної пошти. Якщо пошта була вказана правильно, перевірте папку «Спам», лист міг потрапити до неї. Під час входу у додаток з’являється помилка «Не вдалось увійти в систему». Якщо ім’я користувача та пароль було введено правильно, переконайтеся, що Ви підключені до Інтернету.
Під час входу у додаток з’являється помилка «Не вдалось увійти в систему».
Якщо ім’я користувача та пароль було введено правильно, переконайтеся, що Ви підключені до Інтернету.
Під час входу у додаток з’являється помилка «Не вдається підключитися до мережі».
Інтернет-мережа, до якої підключений мобільний пристрій, може мати слабкий сигнал. Спробуйте перевірити активність мережі, зайшовши на інший веб-сайт, або підключіться до іншої мобільної/домашньої мережі.
Встановлений при реєстрації в додатку ТайтоКер пароль через пів року не дійсний?
Враховуючи те, що додаток створений для роботи з інформацією про стан здоров’я користувача, в цілях безпеки один раз на півроку додаток ТайтоКер просить змінити пароль.
Додаток ТайтоКер не приймає запропонований пароль.
Для забезпечення максимальної безпеки Ваших медичних даних Додаток ТайтоКер не приймає в якості паролю персональну інформацію (ім’я, прізвище, дата народження).
Насадки на отоскоп та шпателі для язика одноразові?
Насадки на отоскоп та шпателі для язика виготовлені з гіпоалергенного пластику, придатного для багаторазового використання. Тому, при користуванні в домашніх умовах, їх достатньо обробити спиртом або спиртовими серветками.
Скільки часу може працювати повністю заряджений пристрій ТайтоКер?
Повністю заряджений пристрій може безперервно працювати протягом 50 хвилин. Також в ТайтоКер є вбудована функція «Сплячий режим»: якщо пристроєм не користуватися протягом 2-х хвилин, він на 15 хвилин переходить у «сплячий режим», після чого автоматично вимикається.
Як довго заряджається пристрій ТайтоКер?
Якщо Ваш пристрій ТайтоКер був повністю розряджений, то для повного заряду акумулятора необхідна одна година.
Яка ціна ТайтоКер і що входить в цю вартість?
Підсумкова ціна пристрою ТайтоКер становить 22500 грн.
У цю вартість входить:
 • комплект ТайтоКер (19999 грн. - базовий пристрій для проведення обстежень та передачі даних лікарю, 3 насадки, витратні матеріали)
 • абонплата за перший рік доступу до системи ТайтоКер (2800грн/рік)
Що таке абонплата і яка її вартість?
Абонплата - щорічна плата за доступ до системи ТайтоКер Україна.
Ми гарантуємо працездатність системи ТайтоКер, цілодобову підтримку наших користувачів з усіх питань, пов'язаних з роботою пристрою.
Вартість абонплати становить 2800 грн/рік.
Абонплата сплачується з 2-го року користування пристроєм ТайтоКер..
Технічні характеристики
пристрій ТайтоКер
Розміри: 79 × 73 × 47 мм (3.11 × 2.87 × 1.85 дюйма)
Вага: 0,15 кг (0,33 фунта)
Дисплей: 2,4-дюймовий РК-сенсорний екран
Акумулятор: літій-іонний, вбудований, акумуляторний
Порт аудіовиходу: стандартний 3,5 мм роз'єм для навушників
Вхід харчування: фірмовий роз'єм, 5В постійного струму, 2А

Камера для медичного огляду ТайтоКер
Максимальна роздільна здатність датчика: 5 МП
Максимальна роздільна здатність відео: 640 × 480 (VGA)

стетоскоп ТайтоКер
Діапазон частот: 20-3500 Гц
Діапазон серцебиття: 30-250 ударів в хвилину
Вихід аудіо: стандартний роз'єм для навушників 3,5 мм
Розміри: 40 × 39 мм 1,57 × 1,53 дюйма

отоскоп ТайтоКер
Дозвіл зображення: 640 × 480 (VGA)
Діаметр наконечника: 4,2 мм
Одноразове дзеркало:
для дорослих - 4 мм (0,16 дюйма);
для дітей - 3 мм (0,12 дюйма)

Депресор мови ТайтоКер
Довжина леза депрессора:
для дорослих (L8): 80 мм (3,15 дюйма)
для дітей (L6): 60 мм (2,36 дюйма)

термометр ТайтоКер
Діапазон температур: 34.4-42.2 ° С (94.0-108.0 ° F)
Лабораторна точність: 0,2 ° C (0,4 ° F) для діапазону 36-39 ° С (96,8-102,2 ° F).
Точність 0,3 ° С (0,5 ° F) поза вищезгаданого діапазону.
Відповідає стандартам ASTM E1965-98 та ISO 80601-2-56

Бездротова мережа
Стандарт бездротового зв'язку: IEEE 802.11N (рекомендується); IEEE 802.11N / G
Діапазон частот: 2,4 ГГц (5 ГГц не підтримується)
Протоколи системи безпеки: WPA, WPA2 (WEP не підтримується)
Протоколи шифрування: TKIP, AES
Швидкість з'єднання (стосується переважно онлайн-обстеження)
рекомендується:
прийом: 20 Мбіт / с
передача: 5 Мбіт / с
мінімально:
прийом: 5 Мбіт / с
передача: 2 Мбіт / с

Програмне забезпечення
Мобільний додаток ТайтоЕпп підтримується такими операційними системами:
iOS: версія 11.0 і вище, сумісна з iPhone, iPad і iPod touch;
Android: версія 5.0 і вище
Веб-додаток лікаря підтримується такими веб-браузерами: тільки Google Chrome
Для онлайн обстеження необхідні: мікрофон, веб-камера і навушники

Умови експлуатації
Умови експлуатації: від 5 ° С до 40 ° С
Для термометрів ТайтоКер: 16-40 ° С
Вологість: 15-70% (без конденсації)

Умови зберігання
Температура: від -20 ° С до 60 ° С
Вологість: 15-70% (без конденсації)
Атмосферний тиск: від 700 гПа до 1060 гПа

Пристрій TайтоКер працює тільки на діапазоні частот 2,4 ГГц.
Необхідно знати пароль мережі Wi-Fi для підключення пристрою TайтoКер до мережі.

Тонометр Омрон Івальв
Діапазон вимірювання артеріального тиску: 0-299 мм рт.ст.
Тип вимірювання тиску: Автоматичний.
Точність вимірювання артеріального тиску: 3 мм рт.ст.
Діапазон вимірювання пульсу: 40-180 ударів / хв.
Точність вимірювання пульсу: 5% від значення.
Обчислення середнього тиску: Ні.
Індикація аритмії: Є
Звуковий сигнал: Ні.
Зона вимірювання тиску: Плече.
Для замовлення продукції або отримання додаткової інформації запрошуємо вас зв’язатися з нашими фахівцями
Made on
Tilda