Обстежуйте пацієнтів дистанційно
Набір для об'єктивної дистанційної діагностики
TytoCare вже в Україні!
Обстежуйте пацієнтів дистанційно
Набір дистанційної діагностики
TytoCare вже в Україні!
Медична допомога в потрібний час, не дивлячись на відстань і кордони
TytoCare - це портативний програмно-апаратний комплект для медичного огляду, що дозволяє провести об'єктивну діагностику стану здоров'я Вашого пацієнта у будь-який час та у будь-якій точці світу за наявності Інтернету.
Чому варто використовувати сервіс TytoCare?
За допомогою сервісу TytoCare Ви зможете надати якісну консультацію, план лікування та рекомендації, не виходячи з кабінету та не гаючи час на виїзд додому до пацієнта.
Онлайн-зв'язок із пацієнтом
Зручний та зрозумілий інтерфейс дозволяє пацієнту провести обстеження самостійно, або під безпосереднім керівництвом лікаря,та не потребує спеціальної підготовки та навичок.
Для замовлення продукції або отримання додаткової інформації запрошуємо Вас зв’язатися з нашими фахівцями
Залишайте заявку і отримайте детальну консультацію та спеціальну пропозицію від виробника
Навіщо потрібний пристрій TytoHome?
Дистанційні огляди пацієнтів
TytoHome - це зручний електронний пристрій, який дозволяє дистанційно прослухати серце та легені пацієнтів; обстежити та зробити відеозапис вух та горла; вимірювати температуру тіла; фотографувати шкіру пацієнтів і передавати аудіо, відео дані медичному працівнику, який знаходиться віддалено, наприклад, у клініці, для встановлення діагнозу та призначення лікування.
Прогресивність
Понад 100 лікарів уже пройшли сертифікацію за програмою TytoCare в Україні! Це: сімейні лікарі, терапевти, педіатри та отоларингологи. Приєднуйтесь до команди прогресивних фахівців і Ви!
24/7 медичний огляд у будь-який час, у будь-якому місці за наявності Інтернету
Прилад TytoHome допоможе встановити діагноз та призначити лікування, проводити моніторинг стану здоров'я пацієнтів за лічені хвилини без відвідування пацієнта, за умови, що пацієнт має під рукою даний прилад.
Залишайте заявку
Отримайте детальну консультацію та спеціальну пропозицію
Що входить в комплект TytoHome
Базовий пристрій
Включає в себе РК-сенсорний екран, основний блок обробки даних, акумуляторну батарею, камеру, освітлювальний пристрій, датчики і роз'єм, який використовується для підключення додаткових пристроїв. Електронна камера дозволяє знімати та передавати цифрові фотографії і відео горла і шкіри. Термометр TytoCare - це безконтактний клінічний інфрачервоний термометр, призначений для безконтактного визначення температури людського тіла для людей будь-якого віку.
Отоскоп
Адаптер для обстеження вух і носа. Отоскоп TytoCare - електронний отоскоп, який дозволяє виконувати і передавати відео зовнішнього слухового проходу і барабанної перетинки, за допомогою яких лікар дистанційно може переглядати відеозаписи огляду пацієнта.
Стетоскоп
Адаптер для аускультації (прослуховування) серця, легень, перистальтики шлунково-кишкового тракту та для вимірювання частоти серцевих скорочень.
Стетоскоп TytoCare - це електронний стетоскоп, який дозволяє передавати аускультативні звукові дані, за допомогою яких лікар віддалено може прослуховувати звуки аускультації пацієнта, використовуючи звукові фільтри, вбудовані в стетоскоп, для отримання більш чіткої клінічної картини.

Депрессор язика
Інструмент для обстеження ротової порожнини, включаючи тримач багаторазового використання зі змінним "шпателем". "Шпателі" є 2-х розмірів: 2 "шпателі" для дорослих + 2 "шпателі" для дітей
Пристрій TytoHome використовується для проведення таких видів обстежень
Пристрій TytoHome підключається до програми TytoCare на смартфоні вашого пацієнта та передає всі необхідні дані про стан здоров'я Вашого пацієнта за наявності інтернету.
Огляд вуха
Щоб зафіксувати та передати дані огляду, відео файл, підключіть адаптер отоскопу до пристроюTyto Home, випряміть вушний канал, притримуючи вушну раковину рукою і повільно вставляйте отоскоп, доки не буде видно барабанну перетинку.
Аускультація легень
Для зйомки і передачі даних аускультації підключіть адаптер стетоскопа до пристрою, розмістіть в зазначеному місці (місцях) тіла і перевірте якість сигналу.
Аускультація серця
Для запису і передачі даних аускультації серця підключіть адаптер стетоскопа до пристрою і розмістіть в потрібному місці.
Горло
Використовуйте камеру для медичного огляду, щоб зробити фото або відео задньої стінки горла (язичок і мигдалини). Депресор мови може знадобитися для отримання чіткого зображення.
Температура тіла
Використовуйте вбудований інфрачервоний безконтактний термометр TytoCare для вимірювання температури тіла. Якщо з'явиться запит системи, дотримуйтесь відео інструкцій.
Шкірний покрив
Щоб зробити огляд шкірних покривів і зафіксувати дані огляду, використовуйте вбудовану камеру для медичного огляду. Торкніться екрана пристрою, щоб сфокусуватися. Виберіть на екрані пристрою зону фокусування камери, натиснувши кнопку включення, зробіть фото фіксацію потрібної ділянки шкіри.
Черевна порожнина
Для запису і передачі даних аускультації живота підключіть адаптер стетоскопа до пристрою і розмістіть в потрібному місці.
Вимірювання ЧСС (частоти серцевих скорочень)
Для запису та передачі даних частоти серцевих скорочень, підключіть адаптер стетоскопа до пристрою TytoHome і розмістіть у місці згідно інструкції.
Які захворювання можна діагностувати?
За допомогою TytoCare можна дистанційно діагностувати захворювання, найбільш поширеними симптомами яких є: аритмія, тахікардія, брадикардія, хронічна серцева недостатність, кашель, бронхіт, бронхіальна астма, пневмонія, хронічне обструктивне захворювання легень, набряк легень, набряк легенів, отити, різні ангіни, тонзиліт, аденоїди, ларингіт, пухлини гортані та носоглотки, дерматити, висипи, себореї, екземи та інше.
Як працює сервіс TytoCare?
1
Підключення
Попросіть пацієнта увімкнути пристрій TytoHome і з'єднайте його з програмою шляхом сканування QR-коду з екрана смартфона.
2
Онлайн-консультація
Проведіть онлайн-консультацію або запропонуйте пацієнту самостійно провести огляд та надіслати результати огляду лікарю.
3
Надайте рекомендації
Надішліть пацієнту рекомендації згідно результатів огляду та план лікування.
Питання-Відповідь
Що потрібно для використання сервісу TytoCare?
Пацієнту:
  • знадобиться смартфон або планшет та підключення до Інтернету через Wi-Fi (2,4 ГГц з паролем), або мобільну точку доступу/мобільний інтернет.
Лікарю:
  • знадобиться індивідуальний онлайн кабінет на платформі Tyto Care.
  • Комп'ютер або ноутбук з веб камерою з підключенням до інтернету, накладні , навушники.
Які смартфони та планшети сумісні з TytoHome?
TytoApp працює з iOS (останні 2 версії) і Android (4.4.4 і вище), сумісний з більшістю пристроїв Apple iOS і Android OS.
Хто є медичним працівником?
Кваліфікований лікар, який надасть Вам консультацію під час огляду та рекомендації щодо подальшого лікування у разі необхідності. Всі лікарі пройшли навчальний курс по роботі з TytoCare.
Чи потрібен досвід для використання cервісу TytoCare?
TytoCare містить посібники, які допомагають забезпечити простоту використання і точність обстежень. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс додатку та вбудовані відеоінструкції покроково супроводжують клієнта/пацієнта. Під час онлайн-обстеження лікар допоможе Вам правильно розмістити стетоскоп, отоскоп та інші необхідні насадки.Також детальні інструкції Вам зможуть надати фахівці технічної підтримки TytoCare. Під час першого включення пристрою і реєстрації у системі варто проконсультуватись з менеджером TytoCare.
Чи можна використовувати TytoHome для чутливої шкіри?
Так. Шляхом тестувань встановлено, що всі складові TytoHome повністю відповідають вимогам стандартів біосумісності.
Як завантажити додаток TytoCare?
При першому включенні Tyto на екрані пристрою Ви побачите посилання на додаток TytoCare у App Store/Google Play. Також Ви можете самостійно знайти додаток в App Store/Google Play на своєму мобільному пристрої, ввівши в рядку пошуку «TytoCare».
Що робити, якщо від TytoCare не прийшов вітальний лист?
Перевірте правильність вказаної під час реєстрації електронної пошти. Якщо пошта була вказана правильно, перевірте папку «Спам», лист міг потрапити до неї.
Під час входу у додаток з’являється помилка «Не вдалось увійти в систему».
Якщо ім’я користувача та пароль було введено правильно, переконайтеся, що Ви підключені до Інтернету.
Під час входу у додаток з’являється помилка «Не вдається підключитися до мережі».
Інтернет-мережа, до якої підключений мобільний пристрій, може мати слабкий сигнал. Спробуйте перевірити активність мережі, зайшовши на інший веб-сайт, або підключіться до іншої мобільної/домашньої мережі.
Встановлений при реєстрації в додатку TytoCare пароль через пів року не дійсний?
Враховуючи те, що додаток створений для роботи з інформацією про стан здоров’я користувача, в цілях безпеки один раз на півроку додаток TytoCare просить змінити пароль.
Додаток TytoCare не приймає запропонований пароль.
Для забезпечення максимальної безпеки Ваших медичних даних Додаток TytoCare не приймає в якості паролю персональну інформацію (ім’я, прізвище, дата народження).
Насадки на отоскоп та шпателі для огляду ротової порожнини одноразові?
Насадки на отоскоп та шпателі для огляду ротової порожнини виготовлені з гіпоалергенного пластику, придатного для багаторазового використання. Тому, при користуванні в домашніх умовах, їх достатньо обробити спиртом або спиртовими серветками.
Скільки часу може працювати повністю заряджений пристрій TytoHome?
Повністю заряджений пристрій може безперервно працювати протягом 50 хвилин. Також в TytoHome є вбудована функція «Сплячий режим»: якщо пристроєм не користуватися протягом 2-х хвилин, він на 15 хвилин переходить у «сплячий режим», після чого автоматично вимикається.
Як довго заряджається пристрій TytoHome?
Якщо Ваш пристрій TytoHome був повністю розряджений, то для повного заряду акумулятора необхідна одна година.
Яка ціна TytoHome і що входить в цю вартість?
До вартості входить:
  • електронний пристрій TytoHome, що є базовим, призначений для проведення обстежень та передачі даних огляду лікарю та 3 основні насадки з розхідниками вартістю 19999 грн.;
  • абонплата, за перший рік доступу до сервісу TytoCare – 2500 грн.
Що таке абонплата і яка її вартість?
Абонплата - щорічна плата за доступ до системи TytoCare Україна.
Ми гарантуємо працездатність системи TytoCare, цілодобову підтримку наших користувачів з усіх питань, пов'язаних з роботою пристрою.
Вартість абонплати становить - 2800 грн/рік. За винятком першого року користування.
Мого лікаря немає в переліку сертифікованих фахівців з TytoCare. Як бути?
Ви можете звернутися до будь-якого з наших сертифікованих лікарів або залиште координати вашого лікуючого лікаря і ми обов'язково з ним зв'яжемося і запропонуємо пройти курс навчання по роботі з TytoCare.
Чи можливо придбати TytoHome в кредит або розстрочку?
Так, Ви можете оформити «миттєву розстрочку» від Приватбанку. Це можна зробити в кошику при оформленні замовлення.
Відгуки
Мобільний додаток
TytoCare
Додаток TytoCare для проведення онлайн огляду, збереження даних огляду в вашому особистому кабінеті і відправки цих даних вашого лікаря.
Пристрій TytoHome сертифікований в Україні!
Понад 100 лікарів уже пройшли сертифікацію за програмою TytoCare в Україні!
Сервіс TytoCare Україна працює з висококваліфікованими ліцензованими постачальниками медичних послуг на всій території країни.
Це сімейні лікарі, педіатри, отоларингологи та кардіологи. Приєднуйтесь до команди прогресивних фахівців та Ви!
Made on
Tilda