Впровадження телемедицини в Україні

НАЙБІЛЬШИЙ ІННОВАЦІЙНИЙ І ОДНОЧАСНО ПРОСТИЙ СПОСІБ ЗВ'ЯЗАТИ ПАЦІЄНТА З ВРАЧОМ
ППРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ І КЛІНІК - ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО ДІАГНОСТИКИ ВАШИХ ПАЦІЄНТІВ
ТайтоКер (TytoCare)

Технологія ТайтоКер була розроблена однойменною ізраїльською компанією TytoCare Ltd. Прилад Тайто (Tyto) на сьогоднішній день має сертифікацію FDA і CE, вже використовується в США, Канаді, Австралії, Ізраїлі та Євросоюзі.
Також він сертифікований в Україні як набір медичних виробів і відповідає всім державним стандартам. Дані огляду відправляються через зашифровану безпечну мережу і зберігаються в хмарному сховищі, що відповідає стандартам HIPAA. Тільки пацієнт і лікар можуть визначати, хто має доступ до медичних записів.
ТайтоКер (TytoCare) - це добре продумана, багатофункціональна система, яка заощадить час і гроші, а також подарує спокій і впевненість..

Наша місія в Тайто - впровадження справжньою телемедицини для всіх. Справжня телемедицина - це не консультація по телефону, це - можливість реальної діагностики пацієнта кращими лікарями, де б лікар і пацієнт не знаходилися. Справжня телемедицина - це економія часу і сил. Справжня телемедицина - це підвищення ефективності медичних установ. Справжня телемедицина - це зниження ризиків для пацієнта і лікаря.
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?
Включити пристрій і запустити додаток на смартфоні.
Провести онлайн-консультацію або відправити самостійний огляд лікаря.

Отримати рекомендації і план лікування від лікаря.

Консультує ОНЛАЙН АБО оцінює результати САМОСТІЙНОГО ОГЛЯДУ ПАЦІЄНТА У ЗРУЧНИЙ ЧАС


Онлайн-консультація, коли лікар повністю керує пристроєм Тайто.

Пацієнт себе самостійно оглянув і направив результати лікаря для оцінки стану свого здоров'я.
ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ І КЛІНІК
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ УКРАЇНИ!
МОЖЛИВОСТІ ДІАГНОСТИКИ
Безконтактний вимір температури
Додайте пристрій Тайто в центр чола і почекайте п'ять секунд, після чого пристрій Тайто покаже температуру тіла.
Термометр Тайто має високу точність завдяки інтелектуальній адаптації до зовнішнього температурі, і відповідає жорстким стандартам ASTM E1965-98 і ISO 80601-2-56
ОГЛЯД РОТОВОЇ ПОРОЖНИНИ І ЗАДНЬОЇ СТІНКОЮ ГЛОТКИ
Одягніть шпатель на насадку.
Одягніть шпатель на насадку.
При огляді пристрій веде відеозапис і фотографує задню стінку горла.

Камера Тайто з вбудованою спрямованої підсвічуванням записує відео і цифрові фотознімки з високою роздільною здатністю.
ОГЛЯД ВУШНОГО КАНАЛУ і БАРАБАННОЇ ПЕРЕГОРОДКИ
Одягніть шпатель на насадку.Прі огляді пристрій веде відеозапис і фотографує барабанну перетинку.
Отоскоп Тайто за допомогою оптоволоконного технології забезпечує можливість фіксації і передачі відео та зображень зовнішнього слухового проходу, барабанної перетинки високої якості.
АУСКУЛЬТАЦІЯ ЛЕГЕНЬ
Підключіть стетоскоп до пристрою.
При огляді легень пристрій веде аудіозапис аускультації. На дисплеї знаходиться індикатор чіткості звуку, що отримує стетоскоп. Додаток на смартфоні допоможе пацієнту розмістити стетоскоп правильно і в потрібному місці.
Стетоскоп Тайто цифровим чином записує аускультацію легень і дозволяє лікареві оцінити звук з однієї точки на різній глибині і частоті.
АУСКУЛЬТАЦІЯ СЕРДЦЯ
Підключіть стетоскоп до пристрою.
При огляді серця пристрій веде аудіозапис аускультації. На дисплеї знаходиться індикатор чіткості звуку, який отримує стетоскоп. Додаток на смартфоні допоможе пацієнту розмістити стетоскоп правильно і в потрібному місці.
Стетоскоп Тайто - це зручний і дружній до споживача прилад, який за рахунок штучного інтелекту допоможе пацієнтові виконати процедуру правильно і максимально інформативно для лікаря.
ВИМІР ПУЛЬСУ
Підключіть стетоскоп до пристрою.
Додайте пристрій в області серця, що не рухайте його протягом п'ятнадцяти секунд, після чого на екрані пристрою з'явиться показник пульсу.
Це важливо, оскільки це самий простий і доступний спосіб оцінити стан серцево-судинної системи.
ВИМІР ПУЛЬСУ
Увімкніть камеру пристрою.
Додайте пристрій на відстані 7-10 сантиметрів від області, яку хочете сфотографувати, і натисніть на кнопку включення пристрою.
Камера Тайто має механізм автоматичного фокусування, яка активується при фотографуванні, і відразу відображає зображення високої якості.
Тайто (Tyto)
МЕДИЧНІ ОГЛЯДИ З домашнього затишку!

Пацієнт може проводити діагностику як за допомогою лікаря, що знаходиться на відеозв'язку, так і самостійно, просто користуючись онлайн-інструкціями, які надає йому система. Всі дані вимірювань при цьому передаються в хмарне сховище, де з ними після цього може ознайомитися лікар і прийняти рішення.

Забезпечення точності досліджень є ключовою частиною технології. Для цього використовується вбудована технологія наведення, а також система в режимі реального часу аналізує дані і визначає, на скільки якісно вони збираються.

З такими перевагами лікарі зможуть аналізувати, порівнювати і ділитися даними з іншими лікарями для отримання думки іншого фахівця.
При використанні Тайто кількість повторних консультацій наближена до 100%, клієнтові не потрібно приходити в клініку на повторний огляд і це заощаджує Ваш час.
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ УКРАЇНИ!
Made on
Tilda