Діагностика характеристик уваги та поведінки
Комп’ютерний тест MOXO
Діагностика характеристик уваги та поведінки
Комп’ютерний тест MOXO
Що таке тест MOXO?
Діагностика характеристик уваги та поведінки MOXO – це комп'ютерний тест безперервної продуктивності, призначений для встановлення індивідуальних особливостей спектру уваги та поведінки людини та для складання індивідуальних рекомендаційних програм.
Розроблено Ізраїльською компанією для діагностики РДУГ (Розладу дефіциту уваги та гіперактивності) та гіперкінетичних розладів. Застосовується для оцінки та визначення рівнів таких параметрів: уваги, узгодженості дій, імпульсивності, гіперактивності – здійснює автоматичний підрахунок.
Також діагностує дезадаптивні форми поведінки (чотири субтести): вираження емоцій, соціальна взаємодія, характерна рухова поведінка, характерна вербальна поведінка.
Для замовлення продукції або отримання додаткової інформації запрошуємо Вас зв’язатися з нашими фахівцями
Залишайте заявку та отримайте детальну консультацію та спеціальну пропозицію від виробника
Переваги тесту МОХО
Перевірка уваги за допомогою відволікаючих факторів, як у реальному житті
Більшість методик діагностики РДУГ ґрунтуються на зібраній інформації про поведінку пацієнта, яка може бути недостатньо суттєвою для постановки діагнозу. MOXO був створений з унікальним набором відволікаючих факторів як слухових, так і зорових, щоб покращити тестування і максимально наблизити умови до тих, з якими стикається людина у повсякденному житті.
Тест гейміфікований за допомогою використання анімованих елементів
MOXO – це анімація, тому і діти, і дорослі із задоволенням виконують тест. Анімації, які використовуються в MOXO, підходять для стимулювання тестуємих різних вікових груп.
Максимальна гнучкість
Система є хмарною – це означає, що до самого тесту та звітів можна отримати доступ за наявності інтернету з будь-якого комп'ютера у будь-який час та в будь-якому місці, без необхідності спеціального програмного чи апаратного забезпечення.
Залишайте заявку
та отримайте детальну консультацію та спеціальну пропозицію
Діагностика MOХО має високу ефективність (95%) у вимірі наступних показників
Увага
здатність не тільки визначати цільовий об'єкт, але і можливість на ньому зосередитися
Узгодженість дій
здатність реагувати в потрібний час і точно
Імпульсивність
тенденція діяти необдумано: спочатку робити, а потім думати
Гіперактивність
надмірна активність, коли в цьому немає необхідності. Може бути як моторною, так і мовною
Click to order
Total: 
Имя
Email
Телефон
Payment method
MOXO Kids
Дитяча версія MOХО спеціально розроблена для дітей віком від 6 до 12 років та надає винятковий набір інструментів для допомоги у процесі діагностики: характеристик уваги та поведінки, РДУГ та гіперкінетичних розладів. 15-хвилинний онлайн тест із використанням відповідних віку графічних та звукових стимулів. Для підготовки до тесту передбачені багатомовні аудіо інструкції та інтерактивне практичне заняття із зрозумілим для дітей поясненням. Після завершення тесту буде доступний графік продуктивності, що дозволяє виміряти продуктивність пацієнта протягом усього тесту.
MOXO Teens & Adults
Тест MOХО для підлітків і дорослих – це комп'ютеризований d-CPT тест, який охоплює людей віком від 13 до 70 років і слугує об'єктивним інструментом для оцінки уваги та поведінки.
Основні переваги тесту MOХО для підлітків та дорослих:
  • 19-хвилинний онлайн тест;
  • унікальний набір стимулів, які відволікають та дозволяють перевірити працездатність пацієнта в різних умовах;
  • графік продуктивності, що відображає рівень показників пацієнта протягом усього тесту.
Як працює тест МОХО дистанційно
1
Підготовка до тестування
Тест проводиться за допомогою комп'ютера (ноутбука) з доступом до Інтернету у супроводі Вас як фахівця. Попередньо потрібно повідомити, що в день тестування необхідно вилучити з раціону харчування продукти, які підвищують збудливість або пригнічують нервову систему, такі як цукор, чай, кава, енергетичні напої, нікотин, цукерки, солодощі тощо. Тест не потребує спеціальних навичок, має практичне закріплення інструкції на початку тесту. Складається з 8 етапів і триває в залежності від віку 14,5 хв. (6-12 років) або 18,5 хв. (13-70 років). Точність – 95%.
2
Проведення онлай тестування
У день тестування необхідно зв'язатися із пацієнтом за допомогою будь-якого зручного сервісу відеозв'язку. Ви як спеціаліст направите на вказану пацієнтом електронну адресу посилання на тест, яке буде дійсним протягом 45 хв. Спочатку проходить практичне закріплення інструкції: під час тестування необхідно реагувати на певну картинку та ігнорувати решту стимулів. Для відволікання тестованого використовуються звукові та візуальні подразники. Вони заважають сконцентруватися, ускладнюючи цим проходження тесту. Весь час Вам потрібно буде залишатися на онлайн зв'язку з пацієнтом, за необхідності давати поради та підтримувати.

3
Інтерпретація результатів
Відразу після завершення сеансу онлайн тестування Ви отримуєте результати Вашого пацієнта, аналізуєте їх та обговорюєте з клієнтом чи батьками дитини. Протягом обговореного з пацієнтом часу Ви надсилаєте результат та подальші рекомендації на електронну адресу. Якщо РДУГ підтверджується результатами тесту, варто рекомендувати відвідування профільного лікаря для корекції, оскільки рання корекція РДУГ має високу ефективність.
Питання-Відповідь
Що знадобиться для проведення тесту в домашніх умовах?
Необхідно мати комп'ютер або ноутбук, підключений до мережі інтернет, електронну пошту для отримання посилання на тестування і одну з зручних для Вас програм
Як швидко я можу отримати результат тесту?
Після проходження тестування фахівець відразу отримає результати на свій комп'ютер, після чого він їх опише і надасть Вам рекомендації найближчим часом.
Чи отримаю я рекомендацією лікаря після проведення тесту?
Разом з результатом тесту MOXO, його описом, фахівець, який проводив тест, надасть Вам рекомендації за результатами тесту MOXO
Чи потрібно ще додатково звертатися до лікаря після проведення тестування?
Повторне звернення до лікаря не обов'язково, після проходження тестування Ви отримуєте результат тесту MOXO, його опис і рекомендації. Надалі Ви можете звернутися з даними результатами до будь-якого фахівця, якщо в цьому є необхідність.
Як часто необхідно проводити тест нормотіпічному дитині?
Тест MOXO нормотіпічному дитині достатньо проводити раз на рік для розуміння індивідуальних особливостей уваги і поведінки даної дитини.
Як часто необхідно проводити тест дитині з СДУГ / СДВ (Синдром дефіциту уваги і гіперактивності / синдром дефіциту уваги), гіперкінетичними і поведінковими порушеннями?
Проведення тесту MOXO раз в три місяці дозволить відображати об'єктивні результати корекційної роботи, інструментальних методів корекції. Також можливе відображення результату медикаментозного лікування. Якщо препарат швидкої дії, то повторний тест MOXO в перший день прийому препарату покаже, який вплив надає препарат - покращує / не покращує стан. У разі, якщо ліки не має швидкої дії, тоді повторний тест слід проводити після першого курсу лікування.
В який час варто проводити тест MOXO?
Тест MOXO необхідно проводити тільки в першій половині дня, оскільки після обіду параметри спектра уваги знижуються як дітей, так і у дорослих.
Яка підготовка до тесту MOXO?
У день тестування необхідно прибрати з раціону харчування продукти, які підвищують збудливість або пригнічують нервову систему, такі як цукор, чай, кава, енергетичні напої, нікотин, цукерки, солодощі і т.д.
Що дають результати тесту MOXO для нормотіпічного дитини?
Результати тесту MOXO вкажуть на індивідуальні особливості уваги і поведінки дитини, що допоможе батькам створити ідеальні умови для підвищення успішності дитини в школі і кращої соціальної адаптації серед однолітків
Онлайн тест «Діагностика характеристик уваги MOXO» - Сертифікований на території України!
Партнери

Made on
Tilda