Що таке МОКСО (MOXO) тест?

Діагностика характеристик уваги і поведінки Моксі - це комп'ютерний тест безперервної продуктивності, призначений для установки індивідуальних особливостей спектра уваги і поведінки людини і для складання індивідуальних рекомендаційних програм. Розроблено Ізраїльської компанією для діагностики СДВ / СДУГ (синдром дефіциту уваги і гіперактивності) і гіперкінетичних розладів. Застосовується для оцінки і визначення рівня: уваги, узгодженості дій, імпульсивності, гіперактивності, здійснює автоматичний підрахунок. Також діагностує дезадаптивние форми поведінки (чотири субтеста) - вираз емоцій, соціальна взаємодія, характерне рухове поведінка, характерна вербальна поведінка.

Діагностика уваги і поведінки МОКСО (МОХО)

Онлайн тест

Застосовується для оцінки і визначення рівня: уваги, узгодженості дій, імпульсивності, гіперактивності, здійснює автоматичний підрахунок. Також діагностує дезадаптивние форми поведінки (чотири субтеста) - вираз емоцій, соціальна взаємодія, характерне рухове поведінка, характерна вербальна поведінка.

Тест МОКСО Кідс (MOXO Kids)

Дитячий тест Моксі спеціально розроблений для дітей у віці від 6 до 12 років, тривалістю 14,5 хвилин. Надає батькам, лікарям, психологам та дитячим фахівцям винятковий набір інструментів для допомоги в процесі діагностики індивідуальних особливостей уваги і поведінки, СДВ / СДУГ і спостереження за дитиною.

Тест МОКСО Тінс и Адалтс (MOXO Teens & Adult’s)

Тест MOКСO для підлітків і дорослих розроблений для людей віком 13 - 70 років, тривалістю 18,5 хвилин. З проблемами уваги і поведінки стикаються не тільки діти, а й підлітки, дорослі. А відсутність лікування СДВ / СДУГ у дорослих може викликати чимало проблем, серед яких: проблеми з адаптацією до «світу дорослих», проблеми з однолітками та колегами по роботі. Ці проблеми істотно впливають на відносини, кар'єру і можуть різко вплинути на якість життя.

Тест МОКСО (МОХО) варто пройти, якщо Ваша дитина:

Не може довго утримувати увагу, постійно відволікається

Не грає в спокійні ігри, вимагає постійної активності

Не в силах довго сидіти на одному місці (крутиться, бігає, стрибає)

Не чекає своєї черги, а робить або говорить все відразу

Заважає оточуючим, втручається в їхні справи, розмови або гри

Спочатку каже, а потім думає. Постійно розмовляє, часто дуже голосно

Швидко переключається з одного виду діяльності на інший, не доводить почате до кінця

Не може дотримуватися правил. Не здатний до самоорганізації, постійно втрачає речі або іграшки

Часто думає про своє, коли Ви з ним говорите, і не сприймає Ваші слова. Забуває виконати Ваші доручення
Як працює МОКСО тест
Отримати доступ до онлайн тесту

Тест проводиться за допомогою комп'ютера (ноутбука) з доступом до мережі Інтернет в супроводі лікаря. У день тестування необхідно прибрати з раціону харчування продукти, які підвищують збудливість або пригнічують нервову систему, такі як цукор, чай, кава, енергетичні напої, нікотин, цукерки, солодощі і т.д. Не вимагає спеціальних навичок, має практичне закріплення інструкції до початку тесту. Складається з 8 етапів і триває в залежності від віку 14,5мін. (6-12 років) або 18,5мін. (13-70 років). Точність - 92%.

Провести онлайн тестування

У день тестування необхідно зв'язатися з лікарем за допомогою посилання Google Meet. Лікар направить на вказану вами електронну адресу посилання на тест, яка буде дійсна протягом 45хв. Спочатку проходить практичне закріплення інструкції: в ході тестування необхідно реагувати на певну картинку, і ігнорувати всі інші стимули. Для відволікання тестованого, використовуються звукові та візуальні подразники. Вони заважають сконцентруватися, ускладнюючи тим самим проходження тесту. Весь час лікар буде залишатися з вами на онлайн зв'язку, при необхідності давати поради і підтримувати дитину.

Інтерпретація результатів тесту

Відразу по завершенні сеансу онлайн тестування лікар отримує Ваші результати, аналізує їх і обговорює з клієнтом або батьками дитини. Протягом 48 годин Ви отримаєте описаний лікарем результат і подальші рекомендації на електронну адресу. Якщо СДВ / СДУГ підтвердиться результатами тесту, потрібно звернутися до профільного лікаря для отримання лікування / корекції, оскільки раннє лікування / корекція СДВ / СДУГ має високу ефективність.

МОКСО Кідс (MOXO Kids)

Дитяча версія MOКСO спеціально розроблена для дітей у віці від 6 до 12 років і надає батькам, лікарям, психологам та дитячим фахівцям винятковий набір інструментів для допомоги в процесі діагностики: характеристик уваги і поведінки, СДВ / СДУГ, гіперкінетичних розладів і спостереження за дитиною. 15-хвилинний онлайн тест з використанням відповідних віку графічних і звукових стимулів. Багатомовні аудіо інструкції та інтерактивне практичне заняття, ясна дітям. Унікальний набір дістракторов (картинка вимірює імпульсивність), що дозволяє перевірити працездатність пацієнта в різних умовах. Спектр завдань для молодшого віку від 6 років і старше. Графік продуктивності, що дозволяє виміряти продуктивність пацієнта з плином часу (протягом усього тесту). Доступний і інтуїтивно зрозумілий онлайн-інтерфейс, що дозволяє виконувати тест з будь-якого комп'ютера (ноутбука) з доступом в Інтернет, використовуючи звичайну клавіатуру і навушники, не вимагаючи спеціального програмного або апаратного забезпечення.


МОКСО Тінс и Адалтс (MOXO Teens & Adult’s)

Тест MOКСO для підлітків і дорослих - це комп'ютеризований d-CPT тест, що охоплює людей у віці від 13 до 70 років і служить об'єктивним інструментом для оцінки уваги і поведінки. Основні переваги тесту MOКСO для підлітків і дорослих: 19-хвилинний онлайн тест; унікальний набір відволікаючих стимулів, що дозволяє перевірити працездатність пацієнта в різних умовах; графік продуктивності, що дозволяє вимірювати показники пацієнта з плином часу (протягом усього тесту).


Питання відповідь
Що знадобиться для проведення тесту в домашніх умовах?
Необхідно мати комп'ютер або ноутбук, підключений до мережі інтернет, електронну пошту для отримання посилання на тестування і одну з зручних для Вас програм
Як швидко я можу отримати результат тесту?
Після проходження тестування фахівець відразу отримає результати на свій комп'ютер, після чого він їх опише і надасть Вам рекомендації найближчим часом.
Чи отримаю я рекомендацією лікаря після проведення тесту?
Разом з результатом тесту мохо (Моксо), його описом, фахівець, який проводив тест, надасть Вам рекомендації за результатами тесту Моксо
Чи потрібно ще додатково звертатися до лікаря після проведення тестування?
Повторне звернення до лікаря не обов'язково, після проходження тестування Ви отримуєте результат тесту мохо (Моксо), його опис і рекомендації. Надалі Ви можете звернутися з даними результатами до будь-якого фахівця, якщо в цьому є необхідність.
Як часто необхідно проводити тест нормотіпічному дитині?
Тест Моксо нормотіпічному дитині достатньо проводити раз на рік для розуміння індивідуальних особливостей уваги і поведінки даної дитини.
Як часто необхідно проводити тест дитині з СДУГ / СДВ (Синдром дефіциту уваги і гіперактивності / синдром дефіциту уваги), гіперкінетичними і поведінковими порушеннями?
Проведення тесту Моксо раз в три місяці дозволить відображати об'єктивні результати корекційної роботи, інструментальних методів корекції. Також можливе відображення результату медикаментозного лікування. Якщо препарат швидкої дії, то повторний тест Моксо в перший день прийому препарату покаже, який вплив надає препарат - покращує / не покращує стан. У разі, якщо ліки не має швидкої дії, тоді повторний тест слід проводити після першого курсу лікування.
В який час варто проводити тест Моксо?
Тест Моксо необхідно проводити тільки в першій половині дня, оскільки після обіду параметри спектра уваги знижуються як дітей, так і у дорослих.
Яка підготовка до тесту Моксо?
У день тестування необхідно прибрати з раціону харчування продукти, які підвищують збудливість або пригнічують нервову систему, такі як цукор, чай, кава, енергетичні напої, нікотин, цукерки, солодощі і т.д.
Що дають результати тесту Моксо для нормотіпічного дитини?
Результати тесту Моксо вкажуть на індивідуальні особливості уваги і поведінки дитини, що допоможе батькам створити ідеальні умови для підвищення успішності дитини в школі і кращої соціальної адаптації серед однолітків

Онлайн тест «Діагностика характеристик уваги Моксо» - Сертифікований на території України!

Для замовлення продукції або отримання додаткової інформації запрошуємо вас зв’язатися з нашими фахівцями
Made on
Tilda