Питання відповідь
Що потрібно для використання ТайтоКер?
Вам знадобиться смартфон або планшет і підключення до Інтернету через мережу Wi-Fi (2,4 Ггц з паролем) або мобільну точку доступу/мобільний інтернет.
Які смартфони та планшети сумісні з ТайтоКер?
ТайтоApp працює з iOS (останні 2 версії) і Android (4.4.4 і вище), сумісний з більшістю пристроїв Apple iOS і Android OS.
Хто є медичним працівником?
Кваліфікований лікар, який надасть Вам консультацію під час огляду та рекомендації щодо подальшого лікування у разі необхідності. Всі лікарі пройшли навчальний курс по роботі з ТайтоКер.
Чи потрібен досвід для використання ТайтоКер?
ТайтоКер містить посібники, які допомагають забезпечити простоту використання і точність обстежень. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс додатку та вбудовані відеоінструкції покроково супроводжують клієнта/пацієнта. Під час онлайн-обстеження лікар допоможе Вам правильно розмістити стетоскоп, отоскоп та інші необхідні насадки.Також детальні інструкції Вам зможуть надати фахівці технічної підтримки ТайтоКер. Під час першого включення пристрою і реєстрації у системі варто проконсультуватись з менеджером ТайтоКер.
Чи можна використовувати ТайтоКер для чутливої шкіри?
Так. Шляхом тестувань встановлено, що всі складові ТайтоКер повністю відповідають вимогам стандартів біосумісності.
Як завантажити додаток ТайтоКер?
При першому включенні Тайто на екрані пристрою Ви побачите посилання на додаток TytoCare у App Store/Google Play. Також Ви можете самостійно знайти додаток в App Store/Google Play на своєму мобільному пристрої, ввівши в рядку пошуку «TytoCare».
Що робити, якщо від ТайтоКер не прийшов вітальний лист?
Перевірте правильність вказаної під час реєстрації електронної пошти. Якщо пошта була вказана правильно, перевірте папку «Спам», лист міг потрапити до неї. Під час входу у додаток з’являється помилка «Не вдалось увійти в систему». Якщо ім’я користувача та пароль було введено правильно, переконайтеся, що Ви підключені до Інтернету.
Під час входу у додаток з’являється помилка «Не вдалось увійти в систему».
Якщо ім’я користувача та пароль було введено правильно, переконайтеся, що Ви підключені до Інтернету.
Під час входу у додаток з’являється помилка «Не вдається підключитися до мережі».
Інтернет-мережа, до якої підключений мобільний пристрій, може мати слабкий сигнал. Спробуйте перевірити активність мережі, зайшовши на інший веб-сайт, або підключіться до іншої мобільної/домашньої мережі.
Встановлений при реєстрації в додатку ТайтоКер пароль через пів року не дійсний?
Враховуючи те, що додаток створений для роботи з інформацією про стан здоров’я користувача, в цілях безпеки один раз на півроку додаток ТайтоКер просить змінити пароль.
Додаток ТайтоКер не приймає запропонований пароль.
Для забезпечення максимальної безпеки Ваших медичних даних Додаток ТайтоКер не приймає в якості паролю персональну інформацію (ім’я, прізвище, дата народження).
Насадки на отоскоп та шпателі для язика одноразові?
Насадки на отоскоп та шпателі для язика виготовлені з гіпоалергенного пластику, придатного для багаторазового використання. Тому, при користуванні в домашніх умовах, їх достатньо обробити спиртом або спиртовими серветками.
Скільки часу може працювати повністю заряджений пристрій ТайтоКер?
Повністю заряджений пристрій може безперервно працювати протягом 50 хвилин. Також в ТайтоКер є вбудована функція «Сплячий режим»: якщо пристроєм не користуватися протягом 2-х хвилин, він на 15 хвилин переходить у «сплячий режим», після чого автоматично вимикається.
Як довго заряджається пристрій ТайтоКер?
Якщо Ваш пристрій ТайтоКер був повністю розряджений, то для повного заряду акумулятора необхідна одна година.
Яка ціна ТайтоКер і що входить в цю вартість?
Підсумкова ціна пристрою ТайтоКер становить 22500 грн.
У цю вартість входить:
  • комплект ТайтоКер (19999 грн. - базовий пристрій для проведення обстежень та передачі даних лікарю, 3 насадки, витратні матеріали)
  • абонплата за перший рік доступу до системи ТайтоКер (2800грн/рік)
Що таке абонплата і яка її вартість?
Абонплата - щорічна плата за доступ до системи ТайтоКер Україна.
Ми гарантуємо працездатність системи ТайтоКер, цілодобову підтримку наших користувачів з усіх питань, пов'язаних з роботою пристрою.
Вартість абонплати становить 2800 грн/рік.
Абонплата сплачується з 2-го року користування пристроєм ТайтоКер..
Made on
Tilda