Про компанію
Doc4people - маркетплейс новітніх технологій в телемедицині. Наша мета - об'єднати на одній платформі: сучасні медичні технології, лікарів і пацієнтів для досягнення якісної та ефективної домашньої діагностики здоров'я!
Поглянувши на сучасну історію можна помітити, що рушійними силами прогресу і інновацій часто стають різні критичні ситуації з яких людству доводиться шукати вихід. Пандемія COVID-19, яка почалася рік тому і залишається непереборною досі зіштовхнула світ з викликами до яких він не був готовий, незалежно від економічного рівня розвитку країни.

Під час спроб врегулювати ситуацію і уповільнити поширення хвороби, були вжиті заходи щодо обмеження перебування людей в громадських місцях. Візит до лікаря з будь-яким питанням теж став проблемою і в цей же момент було знайдено рішення - телемедицина. У різних формах вона існувала і раніше, але не мала широкої популярності. Тепер же, он-лайн візити до лікаря стають звичайною справою, і взагалі стало зрозуміло, що в багатьох випадках до лікаря можна не їхати, а отримати консультацію, піклуватися про здоров'я і заощадити час не виходячи з дому.

І вже сьогодні, маркетплейс товарів телемедицини Doc4people готовий вам найсучасніші технології в області дистанційної діагностики здоров'я. За допомогою кращих в своєму класі пристроїв ми допомагаємо лікаря і пацієнта зустрітися онлайн просторі в будь-який час без докладання особливих зусиль. Ми переконані, що починаючи з цього часу пристрою для дистанційної діагностики здоров'я займуть свої місця серед домашніх гаджетів багатьох людей в Україні.
Made on
Tilda