Поліпшення психічного здоров'я за допомогою BrainsWay Глибока ТМС
Про компанію БрэйнсВэй (BrainsWay)
BrainsWay (БрейнсВей), глобальна компанія в області медичних технологій, спеціалізується на розробці передових медичних пристроїв, які допомагають підвищити рівень лікування, запропонованого пацієнтам. Для цього передова флагманська технологія глибокої транскраніальної магнітної стимуляції Глибока ТМС БрейнсВей paсшіряет можливості лікування психічного здоров'я за межі того, що вважалося можливим. Доведено, що неінвазивна глибока ТМС від БрейнсВей дає значні результати, безпосередньо стимулюючи більш глибокі і широкі області мозку, ефективно лікує такі стани, як депресія і ОКР. Завдяки численним дослідженням і зростаючої кількості пацієнтів і постачальників медичних послуг, які підтверджують її успіх, передова технологія БрейнсВей змінює сферу психічного здоров'я.
Про нас
Область застосування
На сьогоднішній день система БрейнсВей застосовна в наступних напрямках:
Психіатрія / психотерапія - для лікування таких захворювань як: депресивні розлади, обсесивно-компульсивні розлади, панічні атаки, генералізовані тривожні розлади, посттравматичний стресовий розлад, нікотинова і інші залежності (ігрова, наркотична, алкогольна), посттравматичні стресові розлади, шизофренія, біполярні розлади.

Неврологія - для лікування таких захворювань як: синдром хронічної втоми, дисциркуляторна енцефалопатія 1-2 ст., Астеноневротичний синдромом, хронічний біль, фибромиалгия, реабілітація після інсульту, при хворобі Паркінсона, розсіяний склероз, неврит трійчастого і лицьового нервів.

Реабілітація - після травм і операцій на головному і спинному мозку, захворювання периферичних нервів і сплетінь, резидуальная енцефалопатія, мігрень, профілактика когнітивних порушень.

Психологія - психоневрологічні захворювання у дітей, синдром дефіциту уваги і гіперактивності, аутизм, розлади аутичного спектру, алалія, заїкання, нервові тики, затримка психічного розвитку, затримка мовного та психічного розвитку.

Сексологія - чоловіча і жіноча імпотенція.

БрейнсВей пропонує більше, ніж просто кращу в галузі технологію Глибока ТМС.


Компанія робить все можливе, щоб допомогти Вам створити надійну практику зі зростаючим числом задоволених пацієнтів, пропонуючи терапію БрейнсВей Глибока ТМС ми сподіваємося на співпрацю з метою поліпшення психічного здоров'я населення.

Наші кращі в своєму сегменті партнерські програми, які допоможуть побудувати Вашу практику, включають:
1
Онлайн-навчання персоналу клініки. У навчальний процес також входять індивідуальні заняття з фахівцями з лікування, відеомодуля і довідники.
2
Підтримку при розпакуванні та інсталяції обладнання.
3
Один день для сертифікації безпосередньо на місці.
4
Цілодобову службу підтримки.
5
Гнучке фінансову пропозицію.
6
Маркетингову підтримку за допомогою ефективних стратегій онлайн- і оффлайн-кампаній.
БрейнсВей - Унікальна терапія. Принцип роботи.
BrainsWay (БрейнсВей) зробив революцію в лікуванні депресії і ОКР. З унікальною терапією ВrainsWay ви можете відновити почуття благополуччя і поліпшити якість життя всього за кілька тижнів. Це починається тут.

Дізнайтеся, як це працює
Максимальна зручність для лікаря
Інтерфейс сенсорного екрану системи БрейнсВей інтуїтивно зрозумілий у використанні, більш того він допомагає фахівцеві направити імпульс в потрібну зону головного мозку для ефективного подальшого лікування.


Ця інноваційна функція дозволяє прискорити процес розмітки кожного пацієнта і дає системі БрейнсВей перевага над іншими ТМС системами.
Максимальний комфорт для пацієнта
При використанні традиційної системи ТМС клініка обмежується використанням певного крісла. Голова пацієнта нерухома. Будь-який рух, навіть зрушення на 1 мм, може привести до неефективної терапії.

БренсВей вирішив цю проблему!

Н-котушки БрейнсВей інтегровані в м'який охолоджуваний шолом, який дозволяє пацієнтові зберігати рухливість під час лікування без шкоди для якості лікування. Клініки можуть вибрати будь-яке крісло, яке вважатимуть зручним і відповідним естетиці клініки, що особливо важливо для пацієнтів з обмеженими фізичними можливостями, наприклад, в інвалідних візках.


Що лікуємо?
Інноваційний лікування BrainsWay (БрейнсВей) виявилося корисним при лікуванні ряду психічних захворювань завдяки своїй безпеці і ефективності.
Пацієнтам
Ознайомтеся з усіма нашими процедурами, які ми пропонуємо, щоб допомогти Вам поліпшити стан здоров'я і своє самопочуття
Для медичних працівників
Ми пропонуємо співпрацю постачальникам медичних послуг з використанням нашої перевіреної в клінічній практиці технології.
Рекомендовані процедури
Лікування великого депресивного розладу (БДР)>
Безпечна і зффектівності Глибока ТМС від БрейнсВей схвалена FDA для лікування великого депресивного розладу, пропонуючи пацієнтам кращу якість життя.
Лікування обсесивно-компульсивного розладу (ОКР)>
БрейнсВей представляє перший неінвазивний медичний пристрій, схвалене FDА (de novo) для лікування ОКР.
Схвалена FDA лікування


Ефективна для пацієнтів з лікарською стійкістю


Короткі 20-хвилинні заняття


Неінвазивна

Відсутність системних
побічних ефектів

Покривається програмою Medicare для лікування MDD більшістю приватних страхових компаній.
Люди, які шукають ефективну терапію, і особливо пацієнти, стійкі до лікування, можуть нарешті знайти полегшення завдяки ефективному лікуванню Глибока ТМС:
Наші процедури
Наші процедури
Клінічні випробування
Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) схвалило пристрій Глибокої ТМС БрейнсВей (Deep TMS BrainsWay) для лікування депресії і ОКР (Обсесивно-компульсивний розлад) у пацієнтів, які не реагували на антидепресанти і психотерапію.

Ефективність лікування була продемонстрована в декількох клінічних випробуваннях.
Глибока ТМС БрейнсВей пройшла більше 60 клінічних випробувань в усьому світі.
Це може допомогти пацієнтам, які погано реагують на медикаментозне лікування або на комбінацію психотерапії і ліків.

Апарат БрейнсВей був сертифікований FDA США, РЄ (Європейський ринок) і в Україні.
Безпека
Глибока транскраніальна магнітна стимуляція БрейнсВей Діп ТМС Систем - це безпечна і неінвазивна терапія, схвалена FDA для лікування обсесивно-компульсивного розладу (ОКР) і Великого депресивного розладу (БДР). Процес лікування може викликати деякі відносно невеликі побічні ефекти. Кілька досліджень показали, що це безпечне лікування без тривалих, істотних або системних побічних ефектів, які можуть бути викликані ліками. Зокрема, у пацієнтів після лікування не спостерігалося такі побічні ефекти, як збільшення ваги, сухість у роті, сексуальні проблеми або проблеми з пам'яттю.

Пацієнтам перед використанням Глибокої ТМС Систем слід обговорити лікування зі своїм лікарем.

Лікування ТМС протипоказано особам, які підпадають під такі категорії:

 • Пацієнти з магнітними металевими пластинами або пристроями, імплантованими в голову, або навколо голови (це не включає стандартні зубні пломби з амальгами).
 • Пацієнти з імплантованими в тіло електронними пристроями.
 • Пацієнти, які перенесли судомні напади, або мають захворювання, які підвищують ризик виникнення нападу.
Компоненти і пристрій БрейнсВей Глибокої ТМС Систем
Система БрейнсВей Глибокої ТМС складається з наступних основних компонентів:

 • дві електромагнітні котушки;
 • нейростимулятор ТМС;
 • система охолодження;
 • пристрій позиціонування;
 • візок;
 • два шолома;
 • комплект індивідуальних шапок 80 шт.
  .

Технічні характеристики:
 • Вага: 145 кг.
 • Висота пристрою: 2 м.
 • Глибина пристрою: 68 см.
 • Ширина пристрої 68 см.
 • Напруга: 100-240 В змінного струму
 • Частота: 50/60 Гц.
 • Номінал запобіжника: 100-120 В / 20 А, 200-240 В / 16 А
Ціна включає в себе:

 1. Комплект обладнання.
 2. Онлайн-підтримку при розпакуванні та встановлення.
 3. Онлайн-навчання для 2-х фахівців клініки.
 4. Технічну підтримку протягом першого року експлуатації.
 5. Безкоштовну доставку.


Як оформити покупку?
Конфігурація обладнання може бути змінена під замовника. Якщо Вас зацікавила пропонований пристрій, залиште свої координати через форму зв'язку. Наш менеджер відділу продажів зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.
Для замовлення продукції або отримання додаткової інформації запрошуємо вас зв’язатися з нашими фахівцями
Made on
Tilda