Майбутнє віртуальної медицини
Майже кожна галузь зазнала серйозні перетворення за цей час, і реальність така, що багато хто з цих змін збережуться після цього світової кризи в галузі охорони здоров'я.
Зараз ми бачимо, як регіони, міста і спільноти починають заново відкривати підприємства і в різному ступені послаблюють багато обмежень, які так сильно вплинули на наше життя, але залишається одне дуже важливе питання: як буде виглядати наш світ і, зокрема галузь охорони здоров'я після пандемії Covid-19?
Майже кожна галузь зазнала серйозні перетворення за цей час, і реальність така, що багато хто з цих змін збережуться після цього світової кризи в галузі охорони здоров'я.

Новий споживач Connected Health
Недавнє дослідження McKinsey & Company показало, що під час пандемії поведінку споживачів різко змінилося. Багато людей вказали, що вони планують продовжувати своє Нововідкрите поведінку навіть після того, як ми зменшимо поширення вірусу. Згідно з опитуванням:
• Приблизно три чверті споживачів, які перейшли на онлайн покупки, не планують повертатися до частих походів у магазини.
• Споживачі також планують скоротити особисті заняття в майбутньому.

Виклики
Всі ми бачили численні повідомлення про те, як Covid-19 впливає на нашу систему охорони здоров'я. Лікарні в великих містах часто були переповнені пацієнтами з Covid-19. У той же час сільські лікарні зазнавали фінансових труднощів через те, що споживачі скасовували планові відвідування лікаря і планові операції.
Уразливі групи населення піддаються набагато більш високому ризику ускладнень через Covid-19 і змушені залишатися вдома. Фактично, Центр Контролю Захворювань повідомив, що 78% людей у ​​відділеннях інтенсивної терапії через Covid-19 мали вже існуючі захворювання. Для людей з хронічними захворюваннями, такими як діабет і гіпертонія, управління існуючими режимами лікування при одночасному зниженні ризику інфікування стає все більш складним завданням.

озширення телемедицини
Прагнучи отримати допомогу на дому, багато людей звернулися до телемедицини. Оскільки ми спостерігаємо підвищений попит на віртуальну допомогу, багато компаній працюють в цій галузі почали активно розширювати спектр своїх послуг. Очікується, що до кінця 2020 роки кількість відвідувань телемедицини перевищить 1 мільярд, тому у споживачів більше часу віртуального очікування. Через безпрецедентних вимог компанії швидко розуміють, що простий перехід від поточного підходу до віртуального формату не допоможе їм масштабувати потреби охорони здоров'я. Організаціям потрібні трансформують рішення.
Ось чому деякі платформи телемедицини поєднуються з можливостями віддаленого моніторингу. Технології віддаленого моніторингу дозволяють людям самостійно контролювати своє здоров'я і ділитися даними про стан здоров'я з лікарями або більш широким колом фахівців. Ефективно використовуючи науку про дані, компанії, що займаються віддаленим моніторингом, можуть контекстуалізувати тенденції в галузі охорони здоров'я та пропонувати людям в режимі реального часу рекомендації про те, як залишатися здоровими.
Цифрове рішення компанії Тайто Кер є одним з передових на даний момент так як дозволяє проводити повноцінні віддалені огляди у лікаря з можливістю призначення лікування.
Багато хто робить все можливе щоб досягти успіху в цій сфері і покрити якомога більший спектр проблем, які можуть виникати у пацієнтів дозволяючи їм при цьому залишатися вдома. Наприклад компанія Contessa, що займається відновленням пацієнтів, знаходить людей, яким був би корисний догляд на дому, а не перебування в стаціонарі, і надає доступ до телемедицини та віддалений моніторинг, щоб тримати лікарів в курсі, забезпечуючи при цьому комплексний догляд, який включає лікування на дому і доставку медикаментів.

Що це означає для лідерів сфери охорони здоров'я?
За останні кілька місяців більшість галузі охорони здоров'я швидко перевела свою систему доставки у віртуальний формат. Це дуже добрий початок, але для забезпечення повсюдного впровадження віртуальної допомоги в майбутньому лідери галузі повинні думати про те, як найкращим чином відповідати тенденціям і очікуванням споживачів.
Це означає створення відмінного обслуговування для споживачів з проблемами здоров'я. Всі ми звикли до зручності доставки продуктів додому, до перегляду фільмів і телешоу відповідно до нашими перевагами, а також до можливості легко проводити зустрічі на нашому комп'ютері. Споживачі очікують від охорони здоров'я такої ж якості і зручності.
Гарне медичне обслуговування починається з укріплення довіри. Люди повинні бути впевнені, що їх конфіденційна медична інформація залишається конфіденційною і безпечною. Ваша компанія повинна створити впевненість в тому, що ваше рішення забезпечує те, що потрібно споживачам, саме тоді, коли вони цього потребують. Нарешті, вони повинні бути впевнені, що ви робите високоякісну і перевірену допомогу, незалежно від того, як вона надається.
Нарешті, лідери повинні думати про вплив. У минулому багато рішень віртуальної допомоги терпіли невдачу через свою нездатність забезпечити результати. Подивіться на больові точки в сущес
Подписаться
Copyright © 2021 ТОВ «‎ВЕМА КИДС» - Все права защищены
Made on
Tilda