Внутрішні комунікації медичних працівників
Впровадження телемедицини та цифрових рішень для спілкування з пацієнтами також призвело до появи аналогічних систем для співробітників медичних установ, організацій і асоціацій.
Впровадження телемедицини та цифрових рішень для спілкування з пацієнтами також призвело до появи аналогічних систем для співробітників медичних установ, організацій і асоціацій. Сьогодні розробляються технології, які зроблять спілкування фахівців в області охорони здоров'я більш ефективним, безпечним і інформативним.

Люди приносять свої смартфони на роботу, і ми бачимо, що професіонали все частіше шукають мобільні інструменти і додатки для спрощення своїх робочих процесів. Зокрема, вони шукають способи швидкого обміну інформацією один з одним і зі своїми відділеннями в цілому.

Однак така інтеграція не є безпроблемною. Для обмеження можливостей "змішування" даних про пацієнтів і особистої інформації розробляються правила, подібні до тих, які вже використовуються в Німеччині і Франції, а підвищення рівня грамотності фахівців в області цифрових технологій може виявитися важким і трудомісткою справою. Проте, лікарні і державні установи охорони здоров'я повинні бути готові до того, що співробітники будуть впроваджувати більш нові технології, які спрощують робочі процеси і розширюють можливості зв'язку між колегами. Такі програми-месенджери * вже використовуються, незалежно від того, захищені чи ні, але тепер починає здійснюватися перехід від додатків загального користування до додатків, розроблених з урахуванням вимог охорони здоров'я, таким як британська Pando або німецька Doctorsgate.
Підписатися
Copyright © 2021 ТОВ «‎ВЕМА КИДС» -Всі права захищені
Made on
Tilda