Телемедицина та дистанційна діагностика
Телемедицина вже давно доступна, але її різке зростання, безсумнівно, стався в 2020 році. З області, заснованої на надуманою концепції догляду за пацієнтами в віддалених районах, яка дуже повільно приживалася, вона перейшла в іншу категорію, засновану на гостру потребу в захисті від інфікування медичних працівників та інших пацієнтів, що призвело до стрімкого зростання дистанційних технологій. Завдяки Коронавіруси медичні консультації в режимі онлайн і по телефону переживали небачений раніше сплеск затребуваності. Від психіатричної допомоги до виписки рецептів по електронній пошті або шкільних медичних довідок для дітей - ми знали, що такі сервіси можуть існувати. Але ми ніколи не очікували, що їх так легко використовувати в наші будні.

Дистанційна діагностика COVID-19, безумовно, була однією з головних рушійних сил у широкому поширенні телемедицини в цьому році. Хоча лікарі і фахівці не могли і до сих пір не можуть особисто побачитися зі своїми пацієнтами, це не означає, що люди не перестають потребувати консультаціях. Діагностика в режимі онлайн була єдиним варіантом продовження надання допомоги безпосередньо пацієнтам.

Телемедичні послуги надаються в самому різному вигляді - від порталів для пацієнтів, де пацієнти можуть листуватися по електронній пошті зі своїми лікарями в захищеній онлайн-середовищі, до мобільних додатків, що дозволяють лікарям проводити віртуальні зустрічі з пацієнтами по відеозв'язку. Вони також можуть включати в себе збір даних про здоров'я, добровільно наданих пацієнтами, за допомогою технологій інтернету речей, для отримання більш цілісного уявлення про стан пацієнта.
Досягнення в області телемедицини, безумовно, можуть полегшити тягар, що лежить на медиків, які хочуть безпечно діагностувати своїх пацієнтів за допомогою цифрових платформ, але ми повинні бути впевнені в тому, що в таких системах пріоритетом повинна бути безпека даних.
Підписатися
Copyright © 2021 ТОВ «‎ВЕМА КИДС» -Всі права захищені
Made on
Tilda