Нове рішення в телемедицині - ТайтоКер (TytoCare)
Інновації, що дозволяють проводити комплексні скрупульозні медичні огляди та телемедичні консультації - в будь-який час і в будь-якому місці.
ТайтоКер (TytoCare) - інноваційна компанія, яка надає послуги в сфері телемедицини за запитом і комплексні медичні огляди з використанням спеціального пристрою. Отримала сертифікат CE Mark, який свідчить про те, що її комплексне рішення телемедицини ТайтоХоум (TytoHome) тепер є для європейських споживачів і професіоналів.

Сертифікат CE Mark відкриває шлях до розгортання кампанії по впровадженню в медичну систему в Європі набору ТайтоКер (TytoCare), який включає отоскоп, стетоскоп, цифрову камеру і платформу телемедицини. Впровадження буде проходити в рамках партнерства з провідними компаніями телемедицини, системами охорони здоров'я та страховими компаніями.

Після схвалення FDA і запуску продукту в США в 2017 році ТайтоКер (TytoCare) набула значної популярності в системі охорони здоров'я США, компаній телемедицини, великих приватних практик і роботодавців. Тайто (Tytо) включає портативний модульний інструмент для обстеження, дозволяє дистанційно оглядати серце, легені, шкіру, вуха, горло і черевну порожнину. Дані обстеження можуть бути передані лікарю в режимі реального часу у вигляді онлайн візиту або перед сеансом для дистанційної діагностики. Платформа включає в себе запатентовану технологію самонаведення, яка дозволяє будь-якому легко і точно збирати дані обстеження і передавати їх лікаря.

Отримання сертифіката CE Mark є важливою віхою для ТайтоКер (TytoCare) і важливим кроком в постійному стратегічне розширення в Європі і на інших нових ринках. Європейські лікарі щосили намагаються наздогнати постійно зростаючі медичні вимоги старіючого населення і контролювати поширення хронічних захворювань. Тайто (Tyto) має унікальні можливості для полегшення цього тягаря, відтворюючи якість особистих відвідувань лікарів, минаючи такі перешкоди, як транспорт і час очікування. Головними цілями ТайтоКер (TytoCare) у співпраці з європейськими партнерами є модернізація надання традиційної первинної медико-санітарної допомоги та заповнення поки відсутнього але, як показує практика, необхідного, ланки в медичних системах європейських країн - телемедицини.
Підписатися
Copyright © 2021 ТОВ «‎ВЕМА КИДС» -Всі права захищені
Made on
Tilda