Поняття "Телемедицина". Її можливості і застосування.
Що включає в себе поняття "Телемедицина", статистика її впровадження в світі
Телемедицина перетворилася в швидкозростаючу галузь, вартість якої обчислюється десятками мільярдів доларів. Очікується, що до 2025 року ринок віртуальних лікарів перевищить 130 000 000 000 доларів, повідомляє Асоціація зрілих американських громадян [AMAC].
Дослідники Global Market Insights кажуть, що телемедеціна «трансформує охорону здоров'я, і ​​очікується, що в найближчі кілька років вона стане найпоширенішим і використовуваним методом діагностики і призначення ліків».

Перше використання технології віддаленої медицини сталося понад 50 років тому між лікарнями з використанням каналів замкнутого телебачення. Сьогодні пацієнти можуть зв'язатися з медичним працівником за допомогою своїх смартфонів через більш ніж 275 компаній, таких як служба ТайтоКер.
За останні кілька років кількість вилучених візитів лікаря до пацієнта росло надзвичайно високими темпами. Дослідження, проведене журналом Американської медичної асоціації [JAMA], наприклад, показало, що в період з 2017 по 2019 рік кількість відвідувань віртуальних лікарів по телефону збільшувалася приблизно на 262% щорічно.
Президент AMAC Ден Вебер відзначає, що, незважаючи на те, що заміни особистим візитам до лікаря немає, послуги телемедицини можуть бути особливо привабливими для зростаючого похилого віку з симптомами, такими як біль в горлі або біль у вухах.
Телемедицина буде представлена ​​як високоефективний і необхідний інструмент в геріатрії.
Особливо активно про дистанційні візити до лікаря почали говорити при збільшенні випадків захворювання COVID-19 і визнання спалахів захворювання по всьому світу пандемією.
Збільшення на 154% віддалених візитів до лікарів в останній тиждень березня 2020 по порівнянні з тим же періодом 2019 могло бути пов'язано зі змінами політики телемедеціни, пов'язаними з пандемією, і рекомендаціями громадської охорони здоров'я.

Телемедеціна може мати безліч переваг під час пандемії за рахунок розширення доступу до медичної допомоги, зниження можливості захворювання персоналу і пацієнтів, зберігання запасів засобів індивідуального захисту та зниження потреби пацієнтів в медичних установах. Зміни в політиці телемедицини можуть як і раніше сприяти розширенню доступу до медичної допомоги під час і після пандемії.
Телемедеціна - це використання двосторонніх телекомунікаційних технологій для надання клінічної медичної допомоги за допомогою різних віддалених методів.
Підписатися
Copyright © 2021 ТОВ «‎ВЕМА КИДС» -Всі права захищені
Made on
Tilda