Сучасні тенденції в телемедицині
Аналіз і впровадження сучасних технологій в сфері телемедицини
Професіонали медичної індустрії розуміють величезну важливість роботи з комерційними пацієнтами. Технології допомагають спілкуватися з пацієнтами більш ефективного, ніж раніше. Різні клініки, лікарні і медичні установи застосовують сучасні технології для надання актуальних і важливих даних лікарям, медсестрам і пацієнтам. Ці процедури дуже зручні, оскільки допомагають медичним експертам надати належну допомогу, заощаджуючи дорогоцінний час і гроші.
Ось чотири сучасні тенденції в сфері телемедицини, які заслуговують Вашої уваги:

1. Портативні пристрої
Різні люди тепер мають доступ до портативних пристроїв, які вимірюють і записують цінні дані, пов'язані зі здоров'ям. Інформація, яку збирають цими гаджетами, спрямована на надання лікарям точних даних для ефективної діагностики стану їх пацієнтів.
Наприклад, людина може носити фітнес-трекер на зап'ясті протягом дня. Це переносний пристрій може мати функції, пов'язані зі здоров'ям, такі як цілодобове відстеження серцевого ритму, відстеження калорій, вимірювання якості сну і навіть відстеження рівня кисню в крові. За допомогою спеціальних програм лікарі можуть збирати й аналізувати дані, отримані з фітнес браслета або смарт-годин і на основі аналізу цих даних робити висновки про стан здоров'я пацієнта.

2. Штучний інтелект (АI) і машинне навчання (ML)
Може здатися, що медицина і охорона здоров'я використовують штучний інтелект і машинне навчання для поліпшення взаємодії з пацієнтами в цифровому форматі.
Сьогодні багато медичних організації використовують чат-ботів в соціальних мережах для роботи з пацієнтом. Наприклад, ІІ в соціальних мережах може допомогти клінікам призначати зустрічі з пацієнтами без втручання людини. У свою чергу, технології повинні допомогти зменшити відволікаючі фактори для лікарів і їх секретарів. Крім того, пацієнтам не потрібно буде проходити відносно виснажливий процес дзвінків в клініки і лікарні для запису на прийом.

3. Покращений доступ до медичної допомоги
Багато пацієнтів, як правило, починають пошук медичного закладу в мережі Інтернет. Організації в цих секторах можуть скористатися перевагами Інтернету, створивши веб-сайти, щоб допомогти своїм пацієнтам відносно легко отримати доступ до негайної допомоги.
Наприклад, клініки можуть пропонувати пацієнтам сторінки самодопомоги, щоб вони могли швидко зрозуміти можливі проблеми зі здоров'ям. Більш того, присутність в Інтернеті сприяє зростанню бізнесу. Деякі лікарні можуть також використовувати свої веб-сайти, щоб люди могли викликати швидку допомогу натисканням кнопки. Пацієнти можуть також використовувати ці сайти для запису на прийом до центрів візуалізації, може допомогти скоротити довгі черги.

4. Зниження ризику «вигорання» кадрового складу лікарів і медсестер
Впровадження ІТ-рішень в області охорони здоров'я для поліпшення цифрового взаємодії з пацієнтами також може допомогти знизити ризики «вигорання» лікарів і медсестер. Багато медичних організацій та установ охорони здоров'я вважають, що сучасні технології необхідні для забезпечення пацієнтів належним доглядом і зниження потенційних небезпек, які негативно впливають на роботу лікаря і медсестри. Ці небезпеки можуть включати занепокоєння і стрес при виконанні службових обов'язків. Впровадження оновлених каналів для цифрового взаємодії з пацієнтами допомагає підвищити зручність спілкування професіоналів галузі при спілкуванні зі своїми пацієнтами.
Більш того, робочий процес і підзвітність регулюються за допомогою сучасних засобів комунікації, дозволяють забезпечити більший баланс між роботою та особистим життям для лікарів, медсестер та іншого медичного персоналу, ніж раніше. Зокрема, сучасні технології електронної пошти та телемедицини можуть допомогти скоротити використання телефонів для вирішення нетермінових питань. Хоча використання телефонів для внутрішнього зв'язку, як і раніше необхідно, раптовий дзвінок може бути одним з відволікаючих чинників, що перешкоджають ефективній роботі.
Використання інших каналів зв'язку, особливо тих, які використовують Інтернет, може допомогти зменшити ці відволікаючі фактори. У свою чергу, співробітники можуть зосередитися на своїх завданнях, знижуючи ризики лікарську недбалість.

Висновок
Штучний інтелект, машинне навчання, персональні портативні пристрої та сучасні телекомунікаційні канали можуть допомогти поліпшити цифрове залучення пацієнтів в клініки і лікарні, сприяти своєчасному виявленню проблем зі здоров'ям у пацієнтів і сприяти підвищенню рівня здоров'я людства в цілому.
Фахівці можуть використовувати оновлені технології, щоб забезпечити зручність для різних залучених сторін. Сподіваємося на світле майбутнє професійної медичної практики, і воно вже зараз може початися з використання правильних технологій взаємодії з пацієнтами.
Підписатися
Copyright © 2021 ТОВ «‎ВЕМА КИДС» -Всі права захищені
Made on
Tilda